Dobrý den!

Vítám Vás na stránkách, které se před několika lety zrodily díky soutěži Miss Internet, která sídlila na www.cybermiss.cz, adrese nyní již nevyužívané. V té době mé stránky nesly úvodní motto:
Ačkoli pro mnoho lidí je internet stále velkou neznámou, je práce v tomto prostředí právě možností jak mnoha lidem dokázat, že to není jen svět zábavy, ale i práce a možnosti seberealizace.

Tato moje věta je více jak deset let stará a věřím, že její obsah prověřilo mnoho osob na vlastní kůži.

Stránky se delší dobu nacházely na dvou různých serverech, což v některých případech mohlo vésti k problémům. Proto se snažím, aby stránky byly vedeny pod jedním poskytovatelem a jejich prohlížení pro Vás bylo maximálně příjemné. Pro ty, kteří si nevšimli, přibylo zde několik nových témat a věřím, že Vás zaujmou. V každém případě budu ráda za Vaše náměty a připomínky ke zlepšení. K tomuto účelu použijte buď knihu hostí nebo email.

Nově budu do sekce Trocha prózy přidávat odkazy na mé články zveřejněné na různých serverech.

Tip nejen pro dnešní den!

Jste pojištěncem největší zdravotní pojišťovny a nemáte přehled o výhodách, které můžete využít? Vřele Vám doporučuji web www.trijednicky.cz, na kterém naleznete informace o spoustě zajímavých aktivit pro celou rodinu.

Děkuji Vám za Vaši návštěvu a přeji Vám příjemný den!

[Úvodník - O mém životě - O mém rodišti - Trocha poezie - Trocha prózy - Momentky - Milovníkům citátů - Zábava - Zázraky - Kontakt]